Zabiegi upiększające - Twarz


Rodzaj zabiegu Czas - Cena
Zabieg dotleniający Oxybrazja wodno-tlenowa OXY-O2

Zabieg przeznaczony do skóry suchej, szarej, potrzebującej blasku i witalności.

Aktywny zabieg dotleniający zwęża pory, wyrównuje koloryt, dotlenia, działa energetyzująco na cerę.

Przebieg zabiegu: demakijaż, oxybrazja, maska w płachcie, wprowadzenie serum Hydria przy pomocy fal ultradźwiękowych, masaż, krem.

Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen pobudza odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz działa dezynfekująco hamując rozwój trądziku. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

1h 15min (twarz) - 120zł

1h 45min (szyja i dekolt) - 160zł
Zabieg przeciwzmarszczkowy AgeWell - z zabiegiem pod oczy

Zabieg przeznaczony do skóry suchej, ze zmarszczkami, z opadającym owalem twarzy i oznakami starzenia. Polecany również jako zabieg bankietowy.

1h - 120zł
Termolifting TR-Beauty

TR-BEAUTY to przełomowa i innowacyjna technologia radiofrekwencji, która pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w nieinwazyjnym liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, usuwaniu zmarszczek, poprawie mikrocyrkulacji i eliminacji obrzęków oraz zwiększeniu elastyczności skóry. Korekta blizn, również tych potrądzikowych, to także zadanie dla TR- BEAUTY.

Jest to metoda nieinwazyjna i w 100% naturalna dla organizmu ludzkiego, wpływa na przyspieszenie "naturalnej regeneracji" tkanek biologicznych stymulując tkanki do ich odbudowy na poziomie komórkowym.

Zasada działania Tecar Terapii opiera się na przepływie prądu radiofrekwencyjnego o częstotliwości 480 - 520KHz, który aktywizuje wewnątrz i pozakomórkowe jony, usprawnia przenikalność błony komórkowej i zdecydowanie poprawia metabiolizm komórkowy. Przy odpowiednich parametrach (mocy i częstotliwości) działania urządzenia naturalna odporność tkanek biologicznych zamienia energię w ciepło (diatermia), które uruchamia przepływy krążeniowe (naczyniowe i limfatyczne) w celu termoregulacji wybranego obszaru ciała. Zwiększenie zlokalizowanego ciepła ulepsza unaczynienie obszarów poddanych zabiegowi.

Odczucia towarzyszące zabiegowi można porównać do masażu gorącymi kamieniami. Zabieg odbywa się w relaksującej pozycji leżącej. Energia przepływa poprzez jedną z dwóch elektrod - pojemnościową lub rezystywną w kierunku elektrody biernej, która zamyka obwód. W trakcie zabiegu terapeuta przesuwa elektrodę przekazując energię wewnatrz ciała pacjenta, aktywnie bazując na jego subiektywnych odczuciach ciepła.

Zabieg wykonujemy na wybranym obszarze: twarz, szyja i dekolt, okolica oczu.

EFEKTY: natychmiastowe uelastycznienie, poprawienie napiecia i sprężystości skóry, poprawa owalu twarzy, usunięcie płytkich zmarszczek, usunięcie "chomiczków", korekta luźnej skóry, korekta głębokich zmarszczek, korekta blizn również tych potrądzikowych.

Przeciwwskazania: ciąża, nowotwór, metalowe przedmioty lub implanty w miejscu zastosowania (rozrusznik serca, endoproteza, piercing, śruby, wkręty)

Zabieg powinien być wykonywany w seriach, najlepiej 1 - 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie 1 raz w miesiącu. Najlepsze efekty daje terapia łączona z innymi zabiegami.

1h - 200zł

5 zabiegów - 900zł
Masaż KOBIDO – bezinwazyjny japoński lifting z opcją kinesiotapingu liftingującego

Masaż KOBIDO to japoński masaż twarzy, potocznie nazywany „liftingiem bez skalpela”, działającym na głębokie struktury skóry. Stanowi idealną, naturalną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów odmładzających. Masaż KOBIDO jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik masażu, obejmuje wiele złożonych ruchów, dzięki czemu działa nie tylko na powierzchni skóry, lecz również w jej głębszych warstwach, strukturach mięśni i powięzi. Ruchy powolne wpływają relaksująco i odprężająco, natomiast szybkie, mocniejsze i głębokie pobudzają skórę oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co poprawia jej jędrność i elastyczność.

Systematycznie wykonywany masaż KOBIDO prowadzi do uzyskania naturalnego efektu odmłodzenia, a także:
• zniwelowania nadmiernego napięcia mięśniowego w obrębie twarzy oraz karku;
• spłycenia zmarszczek mimicznych;
• zmniejszenia oznak starzenia się skóry;
• poprawy konturu twarzy, zmniejszenia obrzęków i opuchlizny;
• pobudzenia metabolizmu komórkowego;
• eliminacji stresu;
• poprawy jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu;
• dotlenienia i zdrowszego wyglądu i kolorytu skóry.

Pierwsze efekty masażu KOBIDO widoczne są już po pierwszej sesji, jednak w celu utrzymania i uzyskania trwałego rezultatu warto wykonywać masaż regularnie. Optymalna ilość masaży w serii to 10-12, wykonywanych 1-2 razy w tygodniu. Po tym czasie masaż należy wykonywać najlepiej raz na kilka tygodni, aby utrwalić jego działanie. Pełna sesja jednego masażu KOBIDO trwa 1 godzinę.

Masaż Kobido składa się z poszczególnych etapów:
• rozluźniający- wykonywany bez użycia kosmetyków, niwelujący napięcia mięśniowe, wygładzający delikatne zmarszczki mimiczne,
• relaksujący- obejmujący okolice twarzy, karku, dekoltu i górnej części pleców,
• drenaż limfatyczny- usprawniający transport limfy, zmniejszający obrzęki i opuchliznę,
• liftingujący – najbardziej intensywny i najmocniejszy etap masażu,
• uspokajający- wyciszający,
• akupresura- praca na poszczególnych punktach energetycznych, usprawnienie przepływu energii życiowej.

W celu wzmocnienia i utrwalenia efektów masażu, po jego zakończeniu można zastosować kinesiotaping- oklejanie za pomocą taśm.

Do elementów masażu Kobido dołączamy również technikę rozluźniania czepca ścięgnistego. Jest to wspólne ścięgno dla mięśnia potyliczno-czołowego i mięśnia skroniowo-ciemieniowego, zrośnięte ściśle ze skórą głowy, a upośledzenie jego przesuwalności może powodować częste zawroty oraz bóle migrenowe i napięciowe głowy. Technika ta polega na chwycie palcami włosów pacjenta tuż przy skórze i przytrzymaniu do momentu rozluźnienia wszystkich struktur, z którymi łączy się czepiec.

Masażu KOBIDO nie wykonujemy, gdy występują następujące przeciwwskazania:
• stany zapalne organizmu - podwyższona temperatura ciała;
• stany zapalne skóry;
• przerwanie ciągłości naskórka;
• cera mocno naczyniowa;
• stany ropne okołozębowe, ekstrakcja zęba;
• trądzik różowaty w fazie zaostrzeń.

W przypadku osób korzystających z innych, inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, należy pamiętać o zachowaniu odstępu czasowego przed wykonaniem masażu Kobido.

1h - 150zł taping + 40zł

5 zabiegów - 650zł taping + 30zł