Zabiegi upiększające - Modelowanie sylwetki


Rodzaj zabiegu Czas - Cena
Masaż bańką chińską na brzuch-boczki lub uda-pośladki

Masaż rozpoczyna się od przegłaskania i roztarcia wybranej części ciała po czym następuje masaż próżniowy bańką chińską. Masaż poprawia ukrwienie i poprawę przepływu chłonki przez naczynia limfatyczne czyli działa również drenująco. Masaż widocznie poprawia jędrność i sprężystość skóry, stosowany systematycznie w seriach widocznie redukuje cellulit i zbędne kilogramy.

30min - 60zł
Masaż odchudzający bańką chińską całego ciała

Opis masażu jak wyżej obejmujący całe ciało: plecy, ramiona, brzuch, uda, łydki i pośladki.

1h 30min - 180zł
Masaż sportowy

Intensywny, masaż na naprzemiennie napiętych i rozluźnionych mięśniach. Polega na szybkich oklepujących, ugniatających i roztrząsających ruchach. Działa mocno przekrwiennie i dotleniająco na mięśnie, uelastycznia skórę, pomaga z usunięciem cellulitu i pobudza do spalania tkanki tłuszczowej. Nie jest to masaż relaksacyjny, po masażu może wystąpić zakwas mięśni co sugeruje jego intensywność i skuteczność.

30min - 60zł
Fala uderzeniowa – uderzenie w cellulit - połączona z masażem bańką lub ręcznym masażem drenującym

Zabieg leczy nawet cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz niweluje miejscową otyłość. Cellulit stał się poważnym problemem społeczeństwa, dotyka aż 80%-90% wszystkich kobiet. Jednym z rewolucyjnych sposobów na pozbycie się uporczywego cellulitu w ostatnich latach okazało się zastosowanie właśnie fali uderzeniowej o wysokiej energii. Metoda ta przynosi nie tylko długotrwale efekty, ale jest również w pełni bezpieczna, nieinwazyjna i bezbolesna. Zabieg leczy nawet cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz niweluje miejscową otyłość.

Wskazania:
- cellulit, w tym III i IV stopnia
- wiotka skóra ( brzuch, uda, okolica pośladków)
- miejscowa otyłość
- nierówności skóry po przebytej liposukcji
- obrzęki kończyn dolnych

Jak wygląda zabieg fali akustycznej?
Zabieg falami akustycznymi rozpoczyna się od konsultacji z pacjentem i wybrania obszaru terapii. Następnie na obszar zabiegowy rozprowadzany jest żel dla lepszego przewodzenia fal akustycznych. Głowica urządzenia przykładana jest do miejsca zabiegowego, po czym rozpoczyna się zabieg, który jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Fala akustyczna (RSWT) rozchodzi się promieniście w tkankach, penetrując je do głębokości ok. 3,5 cm.

Kiedy efekty?
Aby uzyskać optymalne efekty zaleca się serię 8-12 zabiegów, wykonywanych co 5-7 dni. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować większe napięcie skóry. Najlepsze efekty widoczne są nawet 2 – 3 miesiące po ostatnim zabiegu (tyle trwa nowa produkcja kolagenu).
Co uzyskamy po serii zabiegów?
Zastosowanie zabiegu falą akustyczną na skórę powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Tym samym poprawia lokalne krążenie krwi w tkankach, a stymulując rozpad komórek tłuszczowych powoduje zmniejszenie ich objętości. W efekcie dochodzi do produkcji nowego zwartego kolagenu powodującego ponowne napięcie i jędrność skóry. Co w konsekwencji skutkuje redukcją cellulitu oraz widocznym wysmukleniem sylwetki w miejscach objętych zabiegiem.

Korzyści płynące z zabiegu falą:
- zlikwidowanie cellulitu
- poprawa elastyczności, jędrności i napięcia skóry
- rozbicie tkanki tłuszczowej
- zmniejszenie obwodu ciała w miejscach poddanych terapii
- redukcja rozstępów pociążowych
- likwidacja obrzęków

Przeciwwskazania:
- zlikwidowanie cellulitu
- ciąża i okres karmienia
- zakrzepica
- zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia)
- choroby nowotworowe
- dzieci dorastające (poniżej 18 roku życia za zgodą rodziców lub wg zaleceń lekarza)
- leczenie kortyzonem (6 tygodni przed datą pierwszego zabiegu)
- przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
- osteoporoza

Najistotniejszą zaletą fali akustycznej jest jej wysoka skuteczność, co potwierdzają liczne badania kliniczne. Z naszego doświadczenia wiemy, że efekty są zadowalające już od pierwszych zabiegów. A po całej serii otrzymujemy spektakularne rezultaty, widoczne ujędrnienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Brzuch i boczki
1x - 90zł 5x - 400zł 10x - 750zł
Uda i pośladki
1x - 120zł 5x - 550zł 10x - 990zł


Tr-Therapy Beauty – wysmuklenie sylwetki

TR-BEAUTY to nieinwazyjny zabieg, który za pomocą najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej głęboko regeneruje skórę właściwą i tkankę podskórną bez uszkodzenia zewnętrznej jej warstwy. Fala radiowa wysokiej częstotliwości wydobywa maksimum możliwości regeneracyjnych z Twojego ciała, przy czym zabieg jest tak odprężający i odstresowujący, że odczuwasz wewnętrzny spokój, relaks i dobre samopoczucie. Modeluje i wysmukla ciało, zwalcza cellulit, redukuje rozstępy, a nawet unosi pośladki i liftinguje biust. A do tego odpręża, zmniejsza napięcia mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Jak to działa?
• Monopolarna fala radiowa wysokiej częstotliwości zastosowana w TR-BEAUTY poprawia mikrokrążenie, usprawnia transport tlenu i metabolizm komórkowy.
• Zwiększa drenaż limfatyczny, redukując obrzęki i zakwaszenie organizmu.
• Ponieważ podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, powoduje redukcję złogów tłuszczu, konturując sylwetkę i zapobiegając tworzeniu się nowych złogów w miejscach problematycznych.
• Efekt termiczny obkurcza poluzowane z wiekiem włókna kolagenowe, zagęszcza je oraz pobudza syntezę nowego kolagenu, elastyny i komórek macierzystych. W ten sposób poprawia gęstość skóry zarówno ciała jak i twarzy.

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje spektakularne efekty w nieinwazyjnym modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz eliminacji obrzęków. Jest często wykonywany, aby napiąć i ujędrnić wiotką skórę ramion, pośladków czy brzucha. Stosuje się go po ciąży, odchudzaniu lub jako zabieg odmładzający sylwetkę. Ponieważ eliminuje tkankę tłuszczową możemy za jego pomocą wyszczuplić miejscowo ciało. Genialnie działa na obrzęki, zastoje limfatyczne, redukuje uczucie „ciężkich nóg”. Uwaga! Dobroczynne działanie TR-BEAUTY jest tak szerokie, że stosujemy to urządzenie nawet do nieinwazyjnego liftingu biustu! W trakcie kilku zabiegów napinamy i ujędrniamy skórę piersi, unosząc je stopniowo. To jeden z nielicznych zabiegów estetycznych, który można wykonywać w tym rejonie.

Seria zabiegów jest także skuteczna w terapii cellulitu, TR-BEAUTY radzi sobie zarówno z cellulitem wodnym, jak i tłuszczowym, redukuje zwłóknienia, dlatego może być stosowany nawet na ciężkie formy skórki pomarańczowej. To nie koniec jego możliwości. Terapia monopolarną falą radiową jest wskazana do leczenia blizn i rozstępów ze względu na swoje głębokie działanie regeneracyjne na poziomie skóry właściwej. Jesteśmy w stanie za jego pomocą odmładzać nawet skórę dłoni, a nawet wykonywać relaksująco-drenujące zabiegi na stopy, które nazywane są w refleksologii „drugim mózgiem” , a na pewno znajdujące się na nich receptory mają wpływ na samopoczucie, pracę układu limfatycznego i krwionośnego. Najwyższa zastosowana moc i szeroki zakres pracy czynią z systemu TR-BEAUTY niezwykle skuteczne rozwiązanie w walce z upływającym czasem, dając przyjemne relaksujące uczucie ciepła podczas trwania całego zabiegu. Bo zabieg jest skuteczny, a przy tym bardzo przyjemny. Skuteczny i zawsze przyjemny zabieg w stylu wellness.

Ponieważ zabiegi są biologicznie zgodne z fizjologią organizmu, możesz z nich korzystać nawet codziennie, nie ma przeciwwskazań jeśli chodzi o częstotliwość. Wręcz zaleca się krótkie, ale intensywne serie, dzięki którym nie musisz długo czekać na efekty. Ponieważ fale radiowe nie oddziałują na melaninę, TR-BEAUTY to zabieg całoroczny

Najskuteczniejsza fala radiowa? Monopolarna!
TR-BEAUTY wykorzystuje siłę monopolarnej fali radiowej, która jest uważana za najskuteczniejszą w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jednobiegunowa fala dociera najgłębiej, bo aż do skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość ok. 4 cm. Radiofrekwencja monopolarna daje największy efekt termiczny. Po prostu podgrzewa tkanki do wysokich temperatur: 45-55 stopni Celsjusza, co wywołuje intensywną przebudowę włókien podporowych skóry, zwłaszcza kolagenu. Wiotczejące z wiekiem włókna kolagenowe pod wpływem TR-BEAUTY obkurczają się i zagęszczają, a skóra widocznie napina się i wygładza. Podniesienie temperatury wewnątrz tkanek uruchamia zwiększoną produkcję nowego kolagenu, która trwa jeszcze przez kilka miesięcy po terapii. Dlatego ostateczne efekty ujędrnienia i zagęszczenia skóry oceniamy po ok. 3 miesiącach . Fala monopolarna daje największe efekty anti-aging w porównaniu do innych fal radiowych np. bipolarnych czy multipolarnych. Silny efekt termiczny rozszerza naczynia krwionośne, w rezultacie osiągamy lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie tkanek. Błony komórkowe zwiększają swoją przepuszczalność, poprawia się ich metabolizm, dochodzi o szybszego usuwania toksyn i złogów tłuszczowych. Energia cieplna podnosi dodatkowo liczbę leukocytów, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśniowe i pobudliwość nerwowa. Dlatego w trakcie zabiegu ciało przestaje być spięte, pojawia się odprężenie jak po relaksacyjnym masażu oraz ogólne dobre samopoczucie.

Wskazania:
Ciało
• Wiotkość, utrata elastyczności i jędrności skóry związana ze starzeniem, po ciąży lub w trakcie/po odchudzaniu
• Opadający biust, wiotka skóra piersi
• Wiotczenie skóry ramion, zwisająca skóra tzw. pelikany
• Cellulit wodny i tłuszczowy, także ze zwłóknieniami
• Rozstępy i blizny
• Opadające pośladki
• Wiotka, luźna skóra na brzuchu
• Nadmiar tkanki tłuszczowej w rejonie brzucha, bioder, nóg, ramion, pośladków
• Zastoje limfatyczne, tzw. ciężkie nogi
• Starzejące się dłonie
• Przygotowanie do zabiegów chirurgii plastycznej np. liposukcji, plastyki brzucha, liftingu pośladków, mammoplastyki (zmniejszenia piersi), powiększania piersi
• Regeneracja skóry po zabiegach chirurgii plastycznej
• Wsparcie terapii łysienia oraz wzmacniających włosy
• Stres, napięcie mięśni i związane z tym złe samopoczucie

W obrębie ciała TR-BEAUTY daje następujące efekty:
• Napięcie, ujędrnienie i uelastycznienie skóry, która wiotczeje z wiekiem lub straciła swoją dobrą jakość po ciąży lub w trakcie/po odchudzaniu • Uniesienie, lifting biustu
• Ujędrnienie skóry ramion, redukcja tzw. pelikanów, czyli nadmiarów wiotkiej skóry
• Redukcja cellulitu wodnego i tłuszczowego, także ze zwłóknieniami
• Uniesienie, lifting pośladków
• Spłaszczenie brzucha, napięcie i ujędrnienie skóry na brzuchu
• Wysmuklenie i modelowanie sylwetki m.in. w rejonie brzucha, bioder, nóg, ramion, pośladków
• Likwidacja zastojów limfatycznych, zmniejszenie obwodów
• Odmłodzenie dłoni (nawilżenie, ujędrnienie i napięcie skóry, poprawa kolorytu)
• Lepsza jakość skóry przed zabiegami chirurgii plastycznej np. przed liposukcją, plastyką brzucha, liftingiem pośladków, mammoplastyką (zmniejszenia piersi), powiększaniem piersi itd.
• Szybsza regeneracja skóry po zabiegach chirurgii plastycznej
• Większa efektywność terapii łysienia oraz wzmacniających włosy

Jest tak korzystny dla zdrowia, że stosuje się go nawet u pacjentów leczonych na nowotwory lub z chorobami autoimmunologicznymi.

Przeciwwskazaniami są tylko ciąża, rozrusznik serca oraz zakrzepica żylna.

1h - 200zł